Kandydujemy do Rady Powiatu Rawickiego

Kandydaci do Rady Powiatu Rawickiego Szanowni Mieszkańcy Gminy Rawicz!
My: Piotr Domaniecki, Włodzimierz Pieprzyk, Teresa Sędziak, Marta Kordylas, Tadeusz Pawłowski, Włodzimerz Straburzyński, Jagoda Stelmaszyk, Danuta Jankowska-Skupin, Maciej Osiński, Andrzej Walus, kandydaci do Rady Powiatu Rawickiego w okręgu wyborczym nr 3 (gmina Rawicz), zapraszamy wszystkich wyborców do udziału w wyborach samorządowych 21 października 2018 r. i zachęcamy do oddania głosów na osoby z listy Komitetu Wyborczego Porozumienia Samorządowego.

Tworzymy drużynę profesjonalistów składającą się, zarówno ze sprawdzonych praktyków samorządowych, jak również pełnych entuzjazmu społeczników oraz zajmujących się w firmach zawodowo pracownikami lub uczniami w szkołach.

Nasze wieloletnie doświadczenie zawodowe, praca w samorządzie, umiejętności i zaangażowanie w wykonywaniu codziennych obowiązków są gwarancją, że oddanie głosu na radnych powiatowych zrzeszonych w Porozumieniu Samorządowym przełoży się na wymierne korzyści dla mieszkańców powiatu rawickiego.

Dzięki Państwa głosom oddanym na listę Porozumienia Samorządowego, przyszłość oświaty ponadpodstawowej, służby zdrowia i stan dróg powiatowych przez kolejne pięć lat będą zależały od dobrze wykształconych i mądrych radnych, zdolnych prawidłowo pokierować losami powiatu w sposób przewidywalny, przejrzysty i otwarty na inicjatywy mieszkańców.

My wiemy, co jest do zrobienia oraz umiemy to realizować, ale nie zamierzamy obiecywać niczego na wyrost.

Odsłon artykułów:
150386