Kandydujemy w okręgu nr 1 do Rady Powiatu Rawickiego

Czytaj więcej... Szanowni Mieszkańcy Gminy Bojanowo i Gminy Miejska Górka!
My: Krzysztof Synoracki, Lucylla Jadwiga Cicha, Andrzej Tadeusz Szczęsny, Katarzyna Małgorzata Szymanowska, Szymon Chróściński, Karolina Anna Gembiak i Jacek Becela, kandydaci do Rady Powiatu Rawickiego w okręgu wyborczym nr 1 (gminy Bojanowo i Miejska Górka), zapraszamy wszystkich wyborców do udziału w wyborach samorządowych 21 października 2018 r. i zachęcamy do oddania głosów na osoby z listy Komitetu Wyborczego Porozumienia Samorządowego.

Kandydujemy w okręgu nr 2 do Rady Powiatu Rawickiego

Czytaj więcej... Szanowni Mieszkańcy Gminy Jutrosin i Gminy Pakosław!
My: Katarzyna Frąckowiak, Marcin Paweł Rojda, Iwona Plewa, Tadeusz Gospodarek i Marek Balcerek, kandydaci do Rady Powiatu Rawickiego w okręgu wyborczym nr 2 (gminy Jutrosin i Pakosław), zapraszamy wszystkich wyborców do udziału w wyborach samorządowych 21 października 2018 r. i zachęcamy do oddania głosów na osoby z listy Komitetu Wyborczego Porozumienia Samorządowego.

Kandydujemy do Rady Powiatu Rawickiego

Czytaj więcej... Szanowni Mieszkańcy Gminy Rawicz!
My: Piotr Domaniecki, Włodzimierz Pieprzyk, Teresa Sędziak, Marta Kordylas, Tadeusz Pawłowski, Włodzimerz Straburzyński, Jagoda Stelmaszyk, Danuta Jankowska-Skupin, Maciej Osiński, Andrzej Walus, kandydaci do Rady Powiatu Rawickiego w okręgu wyborczym nr 3 (gmina Rawicz), zapraszamy wszystkich wyborców do udziału w wyborach samorządowych 21 października 2018 r. i zachęcamy do oddania głosów na osoby z listy Komitetu Wyborczego Porozumienia Samorządowego.

Reasume panowania Grzegorza Kubika

Czytaj więcej... Karol Białecki, radny Rady Miejskiej Gminy Rawicz na sesji absolutoryjnej dokonał podsumowania dotychczasowych rządów burmistrza i popierającego go ugrupowania politycznego.

„Szanowna Rado, Panie Burmistrzu i Panie zastępco, Pani Skarbnik, naczelnicy wydziałów i kierownicy jednostek podporządkowanych, szanowni Goście!
W tym roku kończy się czteroletni okres rządów burmistrza Grzegorza Kubika popieranego przez większość z „Silnego Regionu”, więc pora na całościowe podsumowanie.”

Wystartowała "Inicjatywa dla Rawicza"

Czytaj więcej... Porozumienie Samorządowe oraz Samorządni PRA przy wsparciu innych organizacji i stowarzyszeń działających w gminie Rawicz, tworzą ruch obywatelski pod nazwą „Inicjatywa dla Rawicza”, który w nadchodzących wyborach samorządowych poprze jednego kandydata na burmistrza. Tym wspólnym kandydatem będzie Jacek Gwizdek.

Odsłon artykułów:
149298